دارالترجمه رسمی ایتالیایی

ترجمه کلیه اسناد و مدارک به زبان ایتالیایی و اخذ تأییدات

ترجمه رسمی ایتالیایی

دارالترجمه ایتالیایی ثمین

 

 

بر اساس محاسبه‌ای که یونسکو انجام داده، بیش از نیمی از میراث فرهنگی جهانی در کشور ایتالیا واقع شده‌ است، کشوری کوچک که مساحتش فقط 0.25 درصد از کل خشکی ‌های جهان است.

آثار تاریخی، هنری و تنوع فوق‌العاده طبیعت در شبه جزیره ایتالیا از جمله عوامل جذب توریست در ایتالیا یکی از توریستی‌ ترین کشورهای جهان است. رم، فلورانس، ونیز و بسیاری شهرهای دیگر، از جمله مقصدهای هنری هستند که برنامه هر بازدیدکننده‌ای از شبه جزیره ایتالیا را تشکیل می‌دهند. در کنار این شهرهای بزرگ و معروف، میراثهای فرهنگی پنهانی هم در شهرهایی با تاریخ هزار ساله وجود دارند که البته در مسیر اصلی بازدیدها قرار ندارند و علی‌رغم اینکه کمتر شناخته شده‌اند، اما به همان اندازه شهرهای هنری ایتالیا دارای جذابیت هستند. هر ساله به‌طور میانگین حدود شصت میلیون گردشگر خارجی از ایتالیا بازدید می‌کنند و از این نظر پنجمین کشور پربازدید در جهان است.

در سال های اخیر با توجه به روند صعودی شمار مهاجرین به کشور زیبای ایتالیا با اهدافی چون گردشگری، تحصیل، اقامت و … نیاز به ترجمه رسمی ایتالیایی و ترجمه غیر رسمی ایتالیایی بسیار افزایش یافته است. هنگامی که برنامه ریزی دقیقی برای سفر به ایتالیا داشته باشید، از اهمیت یک ترجمه رسمی بی نقص برای مدارک خود که مورد تأیید سفارت ایتالیا باشد آگاه هستید تا با خیال راحت به سفر بپردازید. دارالترجمه رسمی ایتالیایی ثمین ، با همکاری جمعی از برترین مترجمین ایتالیایی، در تلاش است بالاترین کیفیت خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی و ترجمه غیر رسمی ایتالیایی را خدمت شما عزیزان ارائه کند.

دارالترجمه ایتالیایی ثمین

مترجم رسمی ایتالیایی

سرکار خانم دکتر آنتونیا شرکاء

سرکار خانم دکتر آنتونیا شرکاء

مترجم رسمی زبان ایتالیایی

 

استاد زبان ایتالیایی و مترجم رسمی ایتالیایی با شماره پروانه 535

معتمد سفارت ایتالیا

هزینه ترجمه رسمی

هزینه ترجمه رسمی ایتالیایی

هزینه پایه ترجمه رسمی اسناد و مدارک طبق تعرفه های اعلامی در نرخنامه رسمی اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه دریافت می گردد. در کنار ترجمه اولیه اسناد و مدارک، خدمات دیگری از سوی دفتر ترجمه ثمین برای آسایش هرچه بیشتر مشتریان عزیز قابل انجام است که مشتری متناسب با نیازمندی خود میتواند خدمات مورد نیاز را سفارش دهد. دریافت تأییدات وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه، دریافت مهر تأیید سفارت، دریافت و ارسال مدارک از طریق پست و پیک موتوری دفتر ترجمه و انجام ترجمه فوری بخشی از این خدمات است. جهت مشاهده نرخ نامه میتوانید به صفحه تعرفه ترجمه مراجعه فرمایید. همچنین برای دریافت قیمت دقیق به همراه خدمات مورد نظرتان میتوانید از طریق تماس تلفنی یا واتساپی با دفتر ترجمه، اطلاعات و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اطلاعات تماس سفارت ایتالیا

در صورتی که قصد دریافت مهر تایید سفارت کشور ایتالیا را دارید، برای این کار نیاز به دریافت تاییدات دادگستری و امورخارجه برای مدارک ترجمه شده خود دارید. از همین رو در صورت درخواست شما دارالترجمه ایتالیایی رسمی آنلاین پس ترجمه مدارک شما، اقدام به دریافت این تاییدات می کند که برای هرکدام حدود یک روز کاری زمان می برد.

سفارتخانه ایتالیا

آدرس: تهران، خیابان نوفل لوشاتو

تلفن: ۰۲۱-۶۶۷۲۶۹۵۵

سایت: ambteheran.esteri.it/ambasciata_teheran/it/

 

کنسولگری ایتالیا

آدرس: تهران، منطقه ۳، بلوار نلسون ماندلا

تلفن: ۰۲۱-۲۲۰۴۷۸۰۲

سفارت ایتالیا